Autoservisai

Automobilis yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Jei netikėtai užkluptų bėda, mūsų meistrai, gerai išmanantys savo darbą, visada pasirengę greitai ir kvalifikuotai išspręsti visas Jūsų automobilio problemas, ar tiesiog patarti remonto ir eksploatacijos klausimais.

Autoservisuose naudojama šiuolaikiška ir moderni įranga, kuri yra setifikuota ir turi valstybinės metrologijos tarnybos patikros liudijimus. Remontui naudojamos tik kokybiškos patikimų gamintojų detalės, kurios turi kokybės kontrolės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 9002. Todėl visoms dalims ir atliekamoms paslaugoms yra suteikiama garantija.

Dauguma bendrovės darbuotojų įgiję aukštajį arba aukštesnijį techninį automobilinį išsilavinimą. Darbuotojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje. Todėl visi darbai atliekami naudojant naujausias technologijas ir įrangą.

Laukdami remontuojamo automobilio, klientai gali išgerti kavos, paskaityti žurnalus, pažiūrėti televizijos programas.

UAB “AutoRC” vykdo įvairias akcijas, kurių metu galite pigiau įsigyti prekių ir paslaugų, gauti nemokamų paslaugų ar laimėti įvairių prizų. Pastoviems klientams suteikiamos nuolaidų kortelės. Įmonėms ir organizacijoms, pasirašius sutartį, suteikiamos papildomos nuolaidos, mokėjimo atidėjimai.