Paslaugos

Variklis:
Kompiuterinė diagnostika , variklio atramų keitimas, Variklio sandarumo cheminis dujinis testas, alyvų keitimas, tarpinų keitimas, riebokšlių keitimas, cilindrų galvučių keitimas ir remontas, paskirstymo dirželių keitimas, filtrų keitimas, variklių remontas.

Maitinimo sistema:
Kompiuterinė diagnostika, kuro bako plovimas ir remontas, kuro siurblių keitimas, kuro purkštukų keitimas, turbokompresorių keitimas ir remontas, degimo ir kaitinimo žvakių patikrinimas ir keitimas, degimo ričių diagnostika ir remontas, kiti maitinimo sistemos remonto darbai.

Išmetimo sistema:
Duslintuvų keitimas ir remontas, lambda zondų keitimas, katalizatorių keitimas.

Aušinimo sistema:
Aušinimo radiatorių keitimas ir remontas, kondicionieriaus radiatorių keitimas ir remontas, aušinimo skysčio keitimas, termostatų keitimas, aušinimo skysčio vamzdyno, žarnų keitimas ir remontas, aušinimo skysčio siurblių keitimas, ventiliatoriaus varikliukų keitimas ir remontas, termomovų keitimas, ventiliatoriaus sparnuočių keitimas ir remontas, salono šildymo radiatorių keitimas, kiti aušinimo sistemos darbai.

Sankaba:
Sankabos disko, diskatoriaus, išminamojo guolio keitimas, smagračio keitimas, sankabos cilindrų keitimas ir remontas, sankabos valdymo lyno keitimas, sankabos pedalo mazgo remontas.

Transmisija:
Pavarų dėžių keitimas, pavarų dėžių atramų keitimas, mechaninių pavarų dėžių remontas, alyvų ir filtrų keitimas visų tipų pavarų dėžėse, pavarų perjungimo svirties mechanizmo remontas.

Kardaniniai velenai:
Kardaninių velenų keitimas ir remontas, kryžmių keitimas, pakabinamų guolių keitimas, kardano movų keitimas, diferencialo riebokšlių keitimas.

Važiuoklė:
Testavimas, šerdeso keitimas, pusašių keitimas, lygių kampinių greičių šarnyrų ir apsaugų keitimas, guolių ir stebulių keitimas, tiltų riebokšlių keitimas, svirčių keitimas ir remontas, šarnyrų keitimas, stabilizatoriaus remontas, spyruoklių keitimas, lingių remontas ir keitimas, amortizatorių, jų apsaugų ir atramų keitimas, sailentblokų keitimas, vairo kolonėlių keitimas, vairo stiprintuvo siurblių keitimas, vairo švytuoklių keitimas ir remontas, vairo traukių ir antgalių keitimas, vairo amortizatorių keitimas ir remontas, kiti važiuoklės remonto darbai.

Stabdžių sistema:
Testavimas, pagrindinių stabdžių cilindrų keitimas ir remontas, stabdžių suportų remontas ir keitimas, galinių darbinių stabdžių cilindriukų keitimas, stabdžių trinkelių (kaldėlių) keitimas, stabdžių diskų ir būgnų keitimas, stabdžių žarnelių keitimas, stabdžių magistralinių vamzdelių keitimas, stovėjimo stabdžio lyno keitimas ir remontas, stabdžių jėgos reguliatorių keitimas, kiti stabdžių sistemos remonto darbai.

Elektros įranga:
Kompiuterinė diagnostika, Elektros tiekimo ir valdymo laidų instaliacijų (laidų pynių su jungtimis) remontas, generatorių remontas, starterių remontas, uždegimo spynelių keitimas, valdymo relių diagnostika ir remontas, šviesų ir posūkių įjungėjų keitimas ir remontas, daviklių diagnostika ir keitimas, aukštos įtampos laidų keitimas, valytuvų mechanizmų remontas ir keitimas, langų pakėlimo sistemų remontas, žibintų remotas ir reguliavimas, centrinio durų užrakto valdymo sistemų remontas, ABS sistemų diagnostika ir remontas, prietaisų skydelių remontas ir keitimas, signalizacijų montavimas, xenon žibintų montavimas, kiti elektros darbai.

Padangos – atliekamas padangų montavimas ir balansavimas.

Kita:
Smulkūs kėbulo remonto darbai, Automobilio ruošimas techninei apžiūrai, Padangų viešbutis (sandėliavimas)